درباره ما

صاحبان و مدیران گروه تجاری و تولیدی خشکبار آیدین تجارت ارس از 45 سال پیش در زمینه ی تهیه، توزیع و فرآوری اقلام خشکبار در منطقه آذربایجان ایران فعالیت داشته اند و در حال حاضر به حول و قوه ی الهی دامنه ی فعالیت این گروه تجاری و تولیدی در اقصی نقاط دنیا گسترش یافته است.

به منظور تجمبع فعالیت ها و فرآوری بهتر محصولات خشکبار، کارخانه تولیدی در فضایی به وسعت 10،000 مترمربع و با20،000 مترمربع زیربنا در سال 2010 در شهرک شهید سلیمی تبریز توسط گروه تجاری و صنعتی آیدین تجارت ارس تاسیس و راه اندازی شده است. علاوه بر آن برای ایجاد ارتباط بهتر تجاری با مراکز عمده خشکبار در جهان و تسهیل صادرات و واردات و همچنین فرآوری اقلام متنوع خشکبار، کارخانه ی بزرگ تولیدی خشکبار با بهره گیری از مدرنترین دستگاه های فرآوری محصولات غذایی در فضایی به وسعت 12،000 مترمربع و با زیربنای 4،000 مترمربع در منطقه آزاد تجاری ارس ایران راه اندازی شده است. همچنین به منظور ارتباط بیشتر با کشور های اروپایی و آسیای میانه شرکت تجاری آیدین تجارت اکراین به مالکیت گروه تجاری و تولیدی آیدین تجارت ارس در کشور اکراین ثبت گردیده است و در حال حاضر این شرکت مشغول فعالیت تجاری در این حوزه می باشد.

در پایان یادآوری می نماییم که کارخانجات و شرکت های گروه تجاری و تولیدی خشکبار آیدین تجارت ارس با بهره گیری از سالیان متمادی تجارب ارزشمند در زمینه ی تخصصی تجارت و فرآوری خشکبار آماده ارئه ی هرگونه خدمات به مشتریان خود در اقصی نقاط دنیا می باشد.

<
>